priaugintų plaukų priežiūra

priežiūros instrukcija

hairtalk extensions plaukų sruogelėms reikalingas papildomas drėkinimas, kadangi jos nėra maitinamos natūraliai. Todėl įprasti plaukų priežiūros produktai nebus pakankamai veiksmingi hairtalk extensions plaukų sruogelėms. Norinti išsaugoti naujų plaukų sveikumą ir blizgesį, rekomenduojame naudoti specialius hairtalk plaukų priežiūros produktus.

hairtalk extensions plaukų sruogelėms nerekomenduojama naudoti produktų, kurių sudėtyje yra alkoholio ir aliejaus. Šios sudedamosios dalys gali sausinti ir pažeisti plaukus sujungimo vietose.

Šie patarimai padės jums tinkamai rūpintis hairtalk extensions plaukais.

TAIP!
• Palaukite 24-48 valandas iki plaukų plovimo ar jų cheminio apdorojimo.
• Naudokite hairtalk extensions šepetį. Pradėkite šukuoti plaukus nuo jų galiukų, po truputį kildami aukštyn. Gerai iššukuokite plaukus prieš plaudami, kad jie nesusiveltų.
• Tepkite hairtalk kondicionierių nuo plaukų vidurinės dalies į jų apačią, kad jis nesiliestų su lipniomis juostelėmis. Norėdami ilgiau išsaugoti spindinčius, sveikus ir minkštus plaukus, naudokite hairtalk plaukų priežiūros produktus.
• Plaukiodami, sportuodami ar miegodami suriškite plaukus į uodegą ar supinkite į laisvą kasą.
• Plaukų priauginimą, korekciją ir nuėmimą turi atlikti sertifikuotas hairtalk specialistas.

NE!
• Nenaudokite produktų, kurie sudėtyje yra alkoholio, aliejaus ir sulfatų. Plaukai gali tapti sausi ir blankūs, o sujungimų vietos gali atlipti.
• Nešukuokite plaukų pernelyg intensyviai ir naudokite tik hairtalk šepetį.
• Nesigulkite į lovą šlapiais plaukais.
• Nedažykite plaukų namuose! Patikėkite tai salono specialistams viso priaugintų plaukų dėvėjimo metu!
• Nenuimkite priaugintų plaukų pati!

šampūnas

| 50 ml, 250 ml, 1000 ml

ypatinga hairtalk šampūno formulė yra skirta priaugintų plaukų maitinimui ir drėkinimui.

šampūnas +

| 250 ml

Šviesiems ar pilkiems plaukams. Pašalina nepageidaujamą geltoną atspalvį jūsų plaukuose. Žili ar žilstelėję šviesūs plaukai įgyja subtilų sidabro atspalvį.

balzamas

| 50 ml, 250 ml, 1000 ml

hairtalk balzamas kasdienei plaukų priežiūrai. Užtikrina tinkamą drėkinimą ir maistines medžiagas.

balzamas šviesūs plaukai

| 250 ml

hairtalk šviesių plaukų balzamas užtikrina tinkamą drėkinimą ir apsaugo šviesius plaukus nuo blukimo.

kondicionierius - priaugintų plaukų priežiūros priemonės

conditioner

| 200 ml

hairtalk kondicionierius yra kasdien naudojamas drėkinantis purškiklis plaukams. Jį galima išskalauti ar palikti, kol jis įsigers į drėgnus plaukus.

detangler - priaugintų plaukų priežiūros priemonės

detangler

| 200 ml

Skystis palengvina įvairaus ilgio plaukų šukavimą. Jis padės sutvarkyti susivėlusius plaukus.

repair creme - priaugintų plaukų priežiūros priemonės

repair creme

| 250 ml

Giliai veikiantis hairtalk repair creme maitina ir stiprina plaukus, padaro jos lengviau iššukuojamus ir suteikia blizgesio.

plaukų galiukų skystis - priaugintų plaukų priežiūros priemonės

plaukų galiukų skystis

| 50 ml

hairtalk serumas yra skirtas pažeistų plaukų galiukų priežiūrai.

šepečiai - priaugintų plaukų priežiūra

šepečiai

extension šepečiai

Šie šepečiai yra pagaminti iš tikrų ir ilgesnių plastikinių šerelių. Šepetys yra stačiakampio formos, kuri itin tinka plaukų apimčiai padidinti. Šepetys padeda tolygiai paskleisti maistines medžiagas nuo viršutinės galvos dalies iki plaukų galiukų, kur drėkinimas yra labiausiai reikalingas.

 

pocket šepečiai

Kišeninis šepetys su natūraliais ir plastikiniais šereliais skirtas jūsų patogumui. Šepetys padeda tolygiai paskleisti maistines medžiagas plaukuose, plaukai tampa sveiki, spindintys ir paprastai prižiūrimi. Ovali šepečio forma puikiai tinka greitam šukuosenos formavimui ir pataisymui.

 

mini šepečiai

Ergonomiškos formos šepečiai plaukų paskirstymo formavimui. Šepečiai yra nepakeičiami plaukų priauginimo proceso metu.

susisiekite su mumis

Esame pasirengę jums padėti. Kaip galėdami greičiau atsakysime į visus jūsų klausimus.

Jūsų asmens duomenų tvarkytojais Joanna Gołębska bei Rusłan Laszczowski kurie vykdo ūkinę veiklą įmonėje „Extensions s.c.“, su buveine Gliwice (44-121), Chemiczna g. 18. Visą su Jūsų asmens duomenimis susijusią korespondenciją galite siųsti el. pašto adresu: iod@hairtalk.pl. Tvarkome Jūsų asmens duomenis tik tam, kad atsakytume į el. pašto adresais pateiktus klausimus. Teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų duomenis yra mūsų teisėtų interesų įgyvendinimas, tai yra bendravimas su svetainės vartotojais, t.y. 2016 m. balandžio 27 d. Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str., 1 d., f p., toliau: „BDAR”. Jūsų duomenys bus saugomi ne ilgiau, nei būtina pateikti atsakymą, ir po to jie gali būti tvarkomi iki bet kokių pretenzijų galiojimo pabaigos. Duomenų pateikimas susirašinėjime yra savanoriškas, tačiau būtinas norint atsakyti į užklausą. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, duomenis keisti, pašalinti ar apriboti tvarkymą, teisę prieštarauti tvarkymui, teisę perduoti duomenis ir pateikti skundą Asmens duomenų apsaugos tarnybos pirmininkui. Tvarkytojas nepaskyrė Asmens duomenų apsaugos inspektoriaus. Sprendimai dėl Jūsų asmens duomenų nebus priimami automatizuotu būdu, bei nebus jiems taikomas profiliavimas.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003

Slapukus mūsų svetainėje naudojame siekiant tiekti aukščiausio lygio paslaugas. Bet kuriuo metu galite pakeisti slapukų nustatymus. Daugiau informacijos galite rasti Slapukų politikoje ir Privatumo politikoje. Ar sutinkate su slapukų naudojimu?

Taip, sutinku

Kaip saugome Jūsų asmens duomenis...

Mes labai rimtai žiūrime į Jūsų asmens duomenų apsaugą. Todėl norėtume, kad žinotumėte, kada ir kokius duomenis saugome ir kaip juos naudojame. Todėl norėtume Jus supažindinti su mūsų taikomais duomenų apsaugos principais.

Norėdami ir toliau teikti Jums vis geresnes paslaugas, informuojame, kad nuolat pritaikome rinkodaros turinį pagal Jūsų pomėgius. Jų dėka galime plėtoti savo paslaugas ir pateikti Jums pasiūlymus, kurie geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Apie kokius duomenis kalbame?

Tai asmens duomenys, kurie yra renkami Jums naudojantis mūsų svetaine ir kitomis mūsų teikiamomis funkcijomis, įskaitant saugomus slapukuose, kurie yra įdiegti mūsų tinklapiuose.

Rūpinamės Jūsų privatumu. Nedidiname savo įgaliojimų apimties. Jūsų duomenys pas mus saugūs. Daugiau apie tai ir apie jų nustatymų pakeitimo galimybes sužinosite Privatumo politikoje.

Suprantu, einu į svetainę