Kaip pradėti teikti plaukų priauginimo paslaugas salone?

Viskas, ko jums reikia, tai mokymai apie plaukų priauginimą. hairtalk extensions yra vienintelis prekės ženklas, kuris Baltijos šalių grožio salonams suteikia nemokamus plaukų priauginimo mokymus. Šiam plaukų priauginimo metodui nereikalinga papildoma įranga - tai palengvina grožio salono darbą.

 

Veiksminga praktika

Siekiant pasinaudoti visomis rinkos teikiamomis galimybėmis, kirpėjas turi žinoti ir gebėti teikti informaciją apie salone siūlomus produktus. Kirpėjas turi reguliariai dalyvauti įvairiuose seminaruose ir praktiniuose mokymuose. Tai padės jam pasiekti dar geresnių rezultatų savo srityje. hairtalk extensions mokymų procesas yra sudarytas iš teorinės ir praktinės dalies. Po sėkmingo dalyvavimo seminare kirpėjas tampa sertifikuotu meistru ir gali sėkmingai pradėti darbą su prekės ženklo produktais.

Ką mes mokome?

Sertifikuotus grožio salonus / kirpyklas visose Baltijos šalyse.

Kur ir kada?

Mokymų laiką ir vietą rasite adresu www.hairtalk.lt

 

Kiek kainuoja mokymai?

Mokymai yra nemokami. Jūsų patogumui ir vėlesnių užsakymų vykdymui rekomenduojame įsigyti spalvų paletę.

Kur kreiptis?

Skambinkite +370 67879225

 

Ateitis prasideda šiandien.

susisiekite su mumis

Esame pasirengę jums padėti. Kaip galėdami greičiau atsakysime į visus jūsų klausimus.

Jūsų asmens duomenų tvarkytojais Joanna Gołębska bei Rusłan Laszczowski kurie vykdo ūkinę veiklą įmonėje „Extensions s.c.“, su buveine Gliwice (44-121), Chemiczna g. 18. Visą su Jūsų asmens duomenimis susijusią korespondenciją galite siųsti el. pašto adresu: iod@hairtalk.pl. Tvarkome Jūsų asmens duomenis tik tam, kad atsakytume į el. pašto adresais pateiktus klausimus. Teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų duomenis yra mūsų teisėtų interesų įgyvendinimas, tai yra bendravimas su svetainės vartotojais, t.y. 2016 m. balandžio 27 d. Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str., 1 d., f p., toliau: „BDAR”. Jūsų duomenys bus saugomi ne ilgiau, nei būtina pateikti atsakymą, ir po to jie gali būti tvarkomi iki bet kokių pretenzijų galiojimo pabaigos. Duomenų pateikimas susirašinėjime yra savanoriškas, tačiau būtinas norint atsakyti į užklausą. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, duomenis keisti, pašalinti ar apriboti tvarkymą, teisę prieštarauti tvarkymui, teisę perduoti duomenis ir pateikti skundą Asmens duomenų apsaugos tarnybos pirmininkui. Tvarkytojas nepaskyrė Asmens duomenų apsaugos inspektoriaus. Sprendimai dėl Jūsų asmens duomenų nebus priimami automatizuotu būdu, bei nebus jiems taikomas profiliavimas.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003

Slapukus mūsų svetainėje naudojame siekiant tiekti aukščiausio lygio paslaugas. Bet kuriuo metu galite pakeisti slapukų nustatymus. Daugiau informacijos galite rasti Slapukų politikoje ir Privatumo politikoje. Ar sutinkate su slapukų naudojimu?

Taip, sutinku

Kaip saugome Jūsų asmens duomenis...

Mes labai rimtai žiūrime į Jūsų asmens duomenų apsaugą. Todėl norėtume, kad žinotumėte, kada ir kokius duomenis saugome ir kaip juos naudojame. Todėl norėtume Jus supažindinti su mūsų taikomais duomenų apsaugos principais.

Norėdami ir toliau teikti Jums vis geresnes paslaugas, informuojame, kad nuolat pritaikome rinkodaros turinį pagal Jūsų pomėgius. Jų dėka galime plėtoti savo paslaugas ir pateikti Jums pasiūlymus, kurie geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Apie kokius duomenis kalbame?

Tai asmens duomenys, kurie yra renkami Jums naudojantis mūsų svetaine ir kitomis mūsų teikiamomis funkcijomis, įskaitant saugomus slapukuose, kurie yra įdiegti mūsų tinklapiuose.

Rūpinamės Jūsų privatumu. Nedidiname savo įgaliojimų apimties. Jūsų duomenys pas mus saugūs. Daugiau apie tai ir apie jų nustatymų pakeitimo galimybes sužinosite Privatumo politikoje.

Suprantu, einu į svetainę