Sveiki atvykę

hairtalk extensions teikiami plaukų priauginimo ir apimties didinimo mokymai.

Mokymo procesas sudarytas iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės.

 

Teorinėje dalyje naudojama pati svarbiausia informacija apie hairtalk plaukų priauginimo metodą, apie plaukus, jų priežiūrą, formavimą ir dažymą. Jūs taip pat sužinosite informacijos apie plaukų paruošimą priauginimui.

 

Mokydamiesi praktikos jūs sužinosite, kaip teisingai atlikti plaukų priauginimą ir nuėmimą, išmoksite dirbti su itin plonais plaukais bei padarysite juos tankesnius ypatingais plaukų šinjonais (hairwear sistema). Praktinis darbas vykdomas su manekeno galva. Aptarsime klientų aptarnavimo klausimus ir hairtalk extensions produktų užsakymo galimybes. Mokymų metu kiekvienas dalyvis įgis pagrindinių ir išsamių žinių apie hairtalk plaukų priauginimo metodą ir išmoks tai atlikti praktikoje. Baigęs mokymus specialistas gaus įgytų žinių patvirtinimą – hairtalk sertifikatą. Kiekvienas salonas taip pat gaus reklaminės medžiagos, lipdukų ir katalogų.

Mokymai yra nemokami

Kiekvienas salonas gaus hairtalk extensions spalvų žiedą ir hairtalk mini šepetį klientų plaukų paskirstymui priauginimo proceso metu. Mūsų įmonė suteiks jums šias medžiagas tik po mokymų.

 

Užsiregistravę į mokymus, jūs įgysite žinių, kurios suteiks jums galimybę teikti papildomas paslaugas savo klientams. Siekiant įgyti šias žinias, nereikalingos jokios finansinės investicijos. Baigę mokymus jūs tapsite autorizuotu hairtalk plaukų priauginimo salonu.

 

Prisijunkite prie hairtalk šeimos. Mūsų devizas: priauginkite ir tankinkite plaukus be cheminio poveikio – naujausios plaukų dažymo tendencijos vos per kelias minutes. 

 

Mokymai neįpareigoja vykdyti bet kokius pirkimus.

Daugiau informacijos suteiksime telefonu +370 67879225.

susisiekite su mumis

Esame pasirengę jums padėti. Kaip galėdami greičiau atsakysime į visus jūsų klausimus.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003
Šioje svetainėje naudojami slapukai

Tęsdami sutinkate su slapukų naudojimu.

Aš, sutinku