fbpx kliento zona
kliento zona Phone

DUK

Kaip dažnai reikia atlikti priaugintų plaukų korekciją?

hairtalk sruogeles galima dėvėti nuo 8 iki 10 savaičių. Trukmė priklauso nuo natūralių plaukų augimo greičio. Stebėkite, kad plaukai nesusipainiotų sruogelių prijungimo vietose, ir tikrinkite, kad sruogelės būtų arčiau galvos odos.

Ar galima pakartotinai naudoti priaugintus plaukus?

Taip, juos galima priauginti pakartotinai net iki trijų kartų. Po trijų kartų dauguma priauginamų sruogelių netiks naudojimui ir bus reikalingi nauji plaukai. Atliekant hairtalk sruogelių korekciją, visada naudokite specialias priemones, hairtalk tirpiklį ir korekcijai skirtas lipnias sruogeles.

Ar tai yra natūralūs plaukai ir kokia jų kilmė?

Taip, tai yra natūralūs plaukai iš Indijos. Sruogelės yra komplektuojamos Kinijoje, naudojant produktus iš Azijos, Europos ir JAV. Mūsų sruogelės yra 100{2f3ed0caedfa69a8fd659f8c63ace1a807efc60121c7d7f1ef193c978c55c309} Remy žmonių plaukai su nepažeista ir viena augimo kryptimi nukreipta kutikule. hairtalk extensions fun yra natūralių plaukų ir karščiui atsparaus pluošto sruogelių derinys. Šis dviejų medžiagų komplektas suteikia spalvoms atsparumo ir ryškumo, o dažai neišbluks po dviejų plovimų, kaip dažnai atsitinka naudojant šviesius tonus. Šie plaukai gali būti formuojami ir džiovinami žemoje temperatūroje, taip pat, kaip ir natūralūs plaukai.

Ar galima dažyti priaugintus plaukus?

Mes nerekomenduojame šviesinti plaukus. Norėdami, kad plaukai būtų platinos šviesumo, galite naudoti plaukų atspalvio dažiklį Nr. 613 ar Nr. 25. Dažydami sruogeles, saugokite, kad dažai nepatektų ant lipnių plokštelių. Jei norite dažyti plaukus ir sukurti norimą atspalvį, rekomenduojame palaukti nuo 24 iki 48 valandų po plaukų priauginimo. Tai padės apsaugoti sujungimų vietas, o plokštelės tvirtai laikysis. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad sruogelių dažymas ir jų pažeidimas panaikina garantiją.

Ar galima dažyti ataugusių plaukų šaknis?

Taip, galima dažyti ataugusias šaknis. Atminkite, kad dažai negali patekti ant plokštelių. Negalima priauginti plaukų iš karto po šaknų dažymo. Rekomenduojame palaukti 24-48 valandas. Jei būtina dažyti plaukų šaknis tarp korekcijų, siūlome dažyti tik tas plaukų zonas, kur nėra priaugintų sruogelių. Atkreipkite dėmesį, kad sruogelių dažymas panaikina garantiją.

Ar galima tiesinti, garbanoti ar džiovinti plaukus?

Leidžiama atlikti visus procesus. Nerekomenduojama džiovinti hairtalk plaukus stacionariu plaukų džiovintuvu, nes karštis gali pakenkti sujungimo plokštelėms. hairtalk extensions fun yra pagamintos iš karščiui atsparaus pluošto. Šiuos plaukus galima formuoti ir džiovinti žemoje temperatūroje, kaip ir natūralius plaukus.

Kokius produktus galima naudoti plaukų priežiūrai?

Rekomenduojame naudoti hairtalk priežiūros produktus. Speciali jų formulė visiškai atitinka plaukų priežiūros poreikius. Saugokite, kad gilaus poveikio kondicionieriai nepatektų ant plokštelių. Tepkite kondicionierių nuo plaukų galiukų iki maždaug vidurinės jų dalies. Kruopščiai išskalaukite plaukus! Rekomenduojame nenaudoti ir vengti produktų, kurių sudėtyje yra alkoholio, aliejaus ir sulfatų.

Kaip galima nuimti priaugintus plaukus?

hairtalk extensions sruogeles gali nuimti tik sertifikuotas specialistas.

Kiek spalvų tonų yra siūloma?

Mūsų spalvų paletėje yra daugiau nei 40 tonų. Derinant juos tarpusavyje galima išgauti daugiau nei 1000 individualių tonų. Naujausi tonų pasiūlymai pateikiami hairtalk profesionaliame spalvų žiede.

Ar siūlote įvairiais plaukų tekstūras?

hairtalk extensions sruogelės yra lengvai garbanotos. Galite dėvėti tiek tiesius, tiek garbanotus plaukus.

Kiek sruogelių yra vienoje pakuotėje?
Sruogelės tipas Kiekis
hairtalk extensions 12
hairtalk extensions plus 12
hairtalk extensions plus
with line color
12
hairtalk mini 20
hairtalk mini plus 20
hairtalk extensions fun 6
colormelts 20
hairband 1
Ar galiu plaukioti, sportuoti ar eiti į pirtį?

Taip! Prieš plaukimą sudrėkinkite plaukus hairtalk kondicionieriumi. Jis apsaugos plaukus nuo chloro ir mineralinių medžiagų įgėrimo. Jei planuojate sportuoti ar lankytis pirtyje, sušukuokite plaukus ir suriškite juos į uodegą ar kuodą. Plaukai nesusipins ir nesusivels. Po pirties ar treniruotės išskalaukite plaukus vandeniu. Kruopščiai iššukuokite plaukus prieš plovimą. Tiesioginių saulės spindulių poveikis gali sukelti nedidelį plaukų spalvos pokytį.

Kokio ilgio yra plaukai?

25 cm, 40 cm, 55 cm.