DUK

hairtalk sruogeles galima dėvėti nuo 8 iki 10 savaičių. Trukmė priklauso nuo natūralių plaukų augimo greičio. Stebėkite, kad plaukai nesusipainiotų sruogelių prijungimo vietose, ir tikrinkite, kad sruogelės būtų arčiau galvos odos.

Taip, juos galima priauginti pakartotinai net iki trijų kartų. Po trijų kartų dauguma priauginamų sruogelių netiks naudojimui ir bus reikalingi nauji plaukai. Atliekant hairtalk sruogelių korekciją, visada naudokite specialias priemones, hairtalk tirpiklį ir korekcijai skirtas lipnias sruogeles.

Taip, tai yra natūralūs plaukai iš Indijos. Sruogelės yra komplektuojamos Kinijoje, naudojant produktus iš Azijos, Europos ir JAV. Mūsų sruogelės yra 100% Remy žmonių plaukai su nepažeista ir viena augimo kryptimi nukreipta kutikule. hairtalk extensions fun yra natūralių plaukų ir karščiui atsparaus pluošto sruogelių derinys. Šis dviejų medžiagų komplektas suteikia spalvoms atsparumo ir ryškumo, o dažai neišbluks po dviejų plovimų, kaip dažnai atsitinka naudojant šviesius tonus. Šie plaukai gali būti formuojami ir džiovinami žemoje temperatūroje, taip pat, kaip ir natūralūs plaukai.

Mes nerekomenduojame šviesinti plaukus. Norėdami, kad plaukai būtų platinos šviesumo, galite naudoti plaukų atspalvio dažiklį Nr. 613 ar Nr. 25. Dažydami sruogeles, saugokite, kad dažai nepatektų ant lipnių plokštelių. Jei norite dažyti plaukus ir sukurti norimą atspalvį, rekomenduojame palaukti nuo 24 iki 48 valandų po plaukų priauginimo. Tai padės apsaugoti sujungimų vietas, o plokštelės tvirtai laikysis. Atkreipiame jūsų dėmesį, kad sruogelių dažymas ir jų pažeidimas panaikina garantiją.

Taip, galima dažyti ataugusias šaknis. Atminkite, kad dažai negali patekti ant plokštelių. Negalima priauginti plaukų iš karto po šaknų dažymo. Rekomenduojame palaukti 24-48 valandas. Jei būtina dažyti plaukų šaknis tarp korekcijų, siūlome dažyti tik tas plaukų zonas, kur nėra priaugintų sruogelių. Atkreipkite dėmesį, kad sruogelių dažymas panaikina garantiją.

Leidžiama atlikti visus procesus. Nerekomenduojama džiovinti hairtalk plaukus stacionariu plaukų džiovintuvu, nes karštis gali pakenkti sujungimo plokštelėms. hairtalk extensions fun yra pagamintos iš karščiui atsparaus pluošto. Šiuos plaukus galima formuoti ir džiovinti žemoje temperatūroje, kaip ir natūralius plaukus.

Rekomenduojame naudoti hairtalk priežiūros produktus. Speciali jų formulė visiškai atitinka plaukų priežiūros poreikius. Saugokite, kad gilaus poveikio kondicionieriai nepatektų ant plokštelių. Tepkite kondicionierių nuo plaukų galiukų iki maždaug vidurinės jų dalies. Kruopščiai išskalaukite plaukus! Rekomenduojame nenaudoti ir vengti produktų, kurių sudėtyje yra alkoholio, aliejaus ir sulfatų.

hairtalk extensions sruogeles gali nuimti tik sertifikuotas specialistas.

Mūsų spalvų paletėje yra daugiau nei 40 tonų. Derinant juos tarpusavyje galima išgauti daugiau nei 1000 individualių tonų. Naujausi tonų pasiūlymai pateikiami hairtalk profesionaliame spalvų žiede.

hairtalk extensions sruogelės yra lengvai garbanotos. Galite dėvėti tiek tiesius, tiek garbanotus plaukus.

Sruogelės tipas Kiekis
hairtalk extensions 12
hairtalk extensions plus 12
hairtalk extensions plus
with line color
12
hairtalk mini 20
hairtalk mini plus 20
hairtalk extensions fun 6
colormelts 20
hairband 1

Taip! Prieš plaukimą sudrėkinkite plaukus hairtalk kondicionieriumi. Jis apsaugos plaukus nuo chloro ir mineralinių medžiagų įgėrimo. Jei planuojate sportuoti ar lankytis pirtyje, sušukuokite plaukus ir suriškite juos į uodegą ar kuodą. Plaukai nesusipins ir nesusivels. Po pirties ar treniruotės išskalaukite plaukus vandeniu. Kruopščiai iššukuokite plaukus prieš plovimą. Tiesioginių saulės spindulių poveikis gali sukelti nedidelį plaukų spalvos pokytį.

25 cm, 40 cm, 55 cm.

susisiekite su mumis

Esame pasirengę jums padėti. Kaip galėdami greičiau atsakysime į visus jūsų klausimus.

Jūsų asmens duomenų tvarkytojais Joanna Gołębska bei Rusłan Laszczowski kurie vykdo ūkinę veiklą įmonėje „Extensions s.c.“, su buveine Gliwice (44-121), Chemiczna g. 18. Visą su Jūsų asmens duomenimis susijusią korespondenciją galite siųsti el. pašto adresu: iod@hairtalk.pl. Tvarkome Jūsų asmens duomenis tik tam, kad atsakytume į el. pašto adresais pateiktus klausimus. Teisinis pagrindas tvarkyti Jūsų duomenis yra mūsų teisėtų interesų įgyvendinimas, tai yra bendravimas su svetainės vartotojais, t.y. 2016 m. balandžio 27 d. Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str., 1 d., f p., toliau: „BDAR”. Jūsų duomenys bus saugomi ne ilgiau, nei būtina pateikti atsakymą, ir po to jie gali būti tvarkomi iki bet kokių pretenzijų galiojimo pabaigos. Duomenų pateikimas susirašinėjime yra savanoriškas, tačiau būtinas norint atsakyti į užklausą. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, duomenis keisti, pašalinti ar apriboti tvarkymą, teisę prieštarauti tvarkymui, teisę perduoti duomenis ir pateikti skundą Asmens duomenų apsaugos tarnybos pirmininkui. Tvarkytojas nepaskyrė Asmens duomenų apsaugos inspektoriaus. Sprendimai dėl Jūsų asmens duomenų nebus priimami automatizuotu būdu, bei nebus jiems taikomas profiliavimas.

SIA “Extensions”
Dzelzavas iela 74 – K1, dz.1, Rīga LV-1082 Latvia

+371 67302003

Slapukus mūsų svetainėje naudojame siekiant tiekti aukščiausio lygio paslaugas. Bet kuriuo metu galite pakeisti slapukų nustatymus. Daugiau informacijos galite rasti Slapukų politikoje ir Privatumo politikoje. Ar sutinkate su slapukų naudojimu?

Taip, sutinku

Kaip saugome Jūsų asmens duomenis...

Mes labai rimtai žiūrime į Jūsų asmens duomenų apsaugą. Todėl norėtume, kad žinotumėte, kada ir kokius duomenis saugome ir kaip juos naudojame. Todėl norėtume Jus supažindinti su mūsų taikomais duomenų apsaugos principais.

Norėdami ir toliau teikti Jums vis geresnes paslaugas, informuojame, kad nuolat pritaikome rinkodaros turinį pagal Jūsų pomėgius. Jų dėka galime plėtoti savo paslaugas ir pateikti Jums pasiūlymus, kurie geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Apie kokius duomenis kalbame?

Tai asmens duomenys, kurie yra renkami Jums naudojantis mūsų svetaine ir kitomis mūsų teikiamomis funkcijomis, įskaitant saugomus slapukuose, kurie yra įdiegti mūsų tinklapiuose.

Rūpinamės Jūsų privatumu. Nedidiname savo įgaliojimų apimties. Jūsų duomenys pas mus saugūs. Daugiau apie tai ir apie jų nustatymų pakeitimo galimybes sužinosite Privatumo politikoje.

Suprantu, einu į svetainę